Wykaz sekcji

Nazwa i adres sekcji Mapa dojazdowa
1. Szkoła Podstawowa w Chylicach
ul. Dworska 2
Piątki 
17.00-18.00 – dla początkujących (Michał Ordowski 3 Dan)
18.00-19.15 – dla zaawansowanych* (Michał Ordowski)
* zalecane posiadanie minimum 7kyu (pomarańczowy pas)
Start zajęć od 16.09
Numer konta: 90 1090 2851 0000 0001 1458 7210
2. Szkoła Podstawowa w Głoskowie
ul. Millenium 76
Poniedziałki i Środy
10.30 – dzieci z drugiej  zmiany  (Michał Ordowski)13.00 – dzieci z pierwszej zmiany  i bez zmianowe (Michał Ordowski)Piątki
13.00 – dzieci z klas 4-6 plus ew. młodsze jeśli nie mogą chodzić na zajęcia w pon i/lub śr
Start zajęć 15.09
Numer konta: 38 1090 2851 0000 0001 1458 7467
3. Z.S.P. Piaseczno-Gołków
ul. Główna 50
Wtorki i Czwartki
18.00 – 19.00 – początkujący i średniozaawansowani – dzieci, młodzież i dorośli (M. Ordowski)
19.00 – 20.30 – zaawansowani – dzieci, młodzież i dorośli (M. Ordowski)Start zajęć 13.09
Numer konta: 62 1090 2851 0000 0001 1458 7520
5. Jazgarzewszczyzna, Szkoła Marzeń
ul. Okrężna 25a
Czwartki
14.30- 15.15 – dla wszystkich (Michał Mierzejewski 1 Dan)
15.20-16.05 – dla wszystkich (Michał Mierzejewski 1 Dan)Start zajęć 15.09
Zajęcia tylko dla uczniów tej szkoły
Numer konta: 16 1090 2851 0000 0001 1458 7669
6. Z.S.P. Józefosław
ul. Kameralna 11
Poniedziałki 19.15 – 20.30 – zaawansowani*, dzieci, młodzież i dorośli (Michał Ordowski) – stara sala
Wtorki 17.00 – 18.00 – początkujący (Michał Mierzejewski) – sala nr 005 (niebieska podłoga, nowa część szkoły)Środy 19.15 – 20.30 –dla wszystkich – dzieci, młodzież i dorośli (Michał Mierzejewski/Michał Ordowski) – aula, 1 piętro szkoły podstawowejCzwartki 17.00 – 18.00 – początkujący (Michał Mierzejewski) – aula, 1 piętro szkoły podstawowej
Piątki 19.30 – 21.00 – Zajęcia z Samoobrony (m.in. Israeli Krav Maga, BJJ) – Sebastian Borowski
Soboty:
10.00 – początkujący – dzieci, młodzież i dorośli (Michał Ordowski)
11.00 – średniozaawansowani – dzieci, młodzież i dorośli (żółte, pomarańczowe i chętne wyższe pasy, Michał Ordowski)
12.00 – 13.30 – zaawansowani*- dzieci, młodzież i dorośli (Michał Ordowski)
* dla posiadaczy umiejętności na minimum 6 kyu (zielony pas)
Start zajęć 17.09
Numer konta: 55 1090 2851 0000 0001 1458 7549
7. Józefosław, Szkoła Odkrywców
ul. Ogrodowa 14
Poniedziałki i Piątki
14.45 – 15.30– Początkujący (Michał Ordowski)
15.35-16.20– Średniozaawansowani* (Michał Ordowski)
* dla posiadaczy minimum 8 kyu (żółty pas)Start zajęć 19.09
8. Z.S.P. w Łazach (koło Magdalenki)          ul. Ks. Słojewskiego 1
Terminy zajęć w trakcie ustaleń.
Numer konta: 22 2030 0045 1110 0000 0277 6140
9. Zespół Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
Terminy zajęć w trakcie ustaleń.
Numer konta: 08 1090 2851 0000 0001 1520 6576
10. Piaseczno, Szkoła Marzeń
ul. Zielona 14
Wtorki i Piątki
14.30-15.15– Początkujący (M. Ordowski i M. Mierzejewski)
15.30-16.15 – Zaawansowani* (M. Ordowski i M. Mierzejewski)Start zajęć 9.09Numer konta: 16 1090 2851 0000 0001 1458 7669
11. Warszawa Mokotów, S.P. nr 33
ul. Cieszyńska 8
Poniedziałki
16.00 – 17.00- początkujący– dzieci, duża sala gimnastyczna (Paweł Misiewicz 3 Dan)18.00 –19.00 – zaawansowani- dzieci, młodzież i dorośli (również początkujący), mała sala (Paweł Misiewicz)
Środy
15.30 – 16.30- początkujący– dzieci, duża sala gimnastyczna (Michał Ordowski)
18.00 –19.00 – zaawansowani- dzieci, młodzież i dorośli (Michał Ordowski)
Start zajęć od 19 września
Numer konta: 74 1090 2851 0000 0001 1458 7692
12. Warszawa Powsin, Z.S. nr 3
ul. Przyczółkowa 27Terminy w trakcie ustaleń.Numer konta: 56 1090 2851 0000 0001 1458 7628
13. Warszawa Sadyba, S.P. nr 103
ul. Jeziorna 5/9
Poniedziałki i Środy
17– 18- dla początkujących(M. Ordowski)
18– 19– dla zaawansowanych* (M. Ordowski)
* dla posiadaczy minimum 7 kyu (pomarańczowy pas)Start zajęć od 14 wrześniaNumer konta: 48 1090 2851 0000 0001 1458 7578
14. Warszawa Ursynów, S.P. nr 96
ul. Sarabandy 16/22
Środy 17.30 – 18.30  – dla wszystkich (Wojciech Kownacki)Piątki
16.30 – 17.30  – dla wszystkich (Michał Mierzejewski)
Start zajęć od 16 września
Numer konta: 25 1090 2851 0000 0001 1458 7604
15. Dojo Lesznowola
ul. Poprzeczna 52C/1, 05-506 Lesznowola(M. Ordowski)Poniedziałki i Środy21- 22 – grupa dla dorosłych – samoobrona i Karate (M. Ordowski)Grupa dziecięca w trakcie ustaleń.
Start zajęć od 14 września