Wykaz sekcji

Nazwa i adres sekcji Mapa dojazdowa
1. Szkoła Podstawowa w Chylicach
ul. Dworska 2
Piątki 
17.00-18.00 – dla początkujących (Michał Ordowski 4 Dan)
18.00-19.00 – dla zaawansowanych* (Michał Ordowski)
* zalecane posiadanie minimum 7kyu (pomarańczowy pas)
Start zajęć od 7.09
2. Szkoła Podstawowa w Głoskowie
ul. Millenium 76
Piątki
17.00 – 18.00 – dla wszystkich (Michał Mierzejewski 1 Dan)
Start zajęć 7.09
3. Z.S.P. Piaseczno-Gołków
ul. Główna 50
Wtorki
17.30 – 18.30 – początkujący i średniozaawansowani – dzieci, młodzież i dorośli (M. Ordowski)
18.30 – 20.00 – zaawansowani – dzieci, młodzież i dorośli (M. Ordowski)
Czwartki
18.00 – 19.00 – początkujący i średniozaawansowani – dzieci, młodzież i dorośli (M. Ordowski)
19.00 – 20.30 – zaawansowani – dzieci, młodzież i dorośli (M. Ordowski)
Start zajęć 11.09
5. Jazgarzewszczyzna, Szkoła Marzeń
ul. Okrężna 25a
Piątki
15.20-16.05 – dla wszystkich (Michał Mierzejewski 1 Dan)Start zajęć 7.09
Zajęcia tylko dla uczniów tej szkoły
6. Z.S.P. Józefosław
ul. Kameralna 11 – wszystkie zajęcia na sali gimnastycznej (małej/starej) w części Szkoły Podstawowej.
Poniedziałki 19.30 – 20.30 – zaawansowani*, dzieci, młodzież i dorośli (Michał Ordowski)
Wtorki i Czwartki 17.00 – 18.00 – początkujący (Michał Mierzejewski)
18.00 – 19.00 – początkujący i średniozaawansowani
Środy 19.30 – 20.30 – dla zawodników Kadry Klubu (Michał Ordowski)
Piątki 19.30 – 21.00 (start 5.10)– Zajęcia z Samoobrony (m.in. Israeli Krav Maga, BJJ) – Sebastian Borowski
Soboty:
10.00 – początkujący – dzieci (od 4 roku życia), młodzież i dorośli (Michał Ordowski)
11.00 – początkujący (młodzież i dorośli) i średniozaawansowani – dzieci, młodzież i dorośli (żółte, pomarańczowe i chętne wyższe pasy, Michał Ordowski)
12.00 – 13.30 – zaawansowani (zielone i wyższe pasy)- dzieci, młodzież i dorośli (Michał Ordowski)Start zajęć 15.09
7. Józefosław, Szkoła Odkrywców
ul. Ogrodowa 14
Poniedziałki i Piątki
14.45 – 15.30– Początkujący (Michał Ordowski)
15.35-16.20– Średniozaawansowani* (Michał Ordowski)
* dla posiadaczy minimum 7 kyu (żółty pas)Start zajęć 17.09
8. Z.S.P. w Łazach (koło Magdalenki)        
ul. Ks. Słojewskiego 1
Zbieramy zapisy. Terminy zostaną ogłoszone po zebraniu grupy.
9. Zespół Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28 oraz filie ul. Ogrodowa i Zgorzała
Terminy zajęć w trakcie ustaleń.
10. Piaseczno, Szkoła Marzeń
ul. Zielona 14
Wtorki i Czwartki
14.30-15.15– Początkujący (M. Mierzejewski)
15.30-16.15 – Zaawansowani* (M. Mierzejewski)

Start zajęć 6.09

11. Warszawa Mokotów, S.P. nr 33
ul. Cieszyńska 8
Terminy do potwierdzenia:
Poniedziałki i Środy
16.00 – 17.00- początkujący– dzieci (Michał Ordowski)
18.00 –19.00 – średnio zaawansowani i zaawansowani (od pomarańczowego pasa)- dzieci, młodzież i dorośli (Michał Ordowski)
Start zajęć ok 19 września
12. Warszawa Sadyba, S.P. nr 103
ul. Jeziorna 5/9 i Limanowskiego 9
Terminy w trakcie ustaleń.
Start zajęć ok 19 września
13. Warszawa Ursynów, S.P. nr 96
ul. Sarabandy 16/22
Terminy w trakcie ustaleń.
Start zajęć ok 19 września
14. Dojo Lesznowola
ul. Poprzeczna 52C/1, 05-506 Lesznowola
Terminy w trakcie ustaleń.
Start zajęć ok 19 września