Osiągnięcia

NASZE NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

2014

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
05-06.04.2014, Pruszków

2007 i młodsi
Dziewczynki
2m. Julia Świetlik
Chłopcy
2 m. Karol Kraus-Piechnik
3 m. Tobiasz Radomski

2005 – 2006
Od 6 kyu
Dziewczynki
1. Daria Kropacz
2. Karolina Borowiecka

Chłopcy
4m. Mateusz Kukla

2003 – 2004
Do 7 kyu
2m. Krzysztof Alaborski
3m. Dariusz Butkiewicz
4m. Wiktoria Krupa
6 – 4 kyu
4m. Natalia Runowska
3– 1 kyu
2m. Oskar Sługocki
4m. Mikołaj Stasiak

2001 – 2002
Do 7 kyu
1. Tadeusz Witkowski

3– 1 kyu
2m. Klementyna Tatarska

KATA DRUŻYNOWE
Grupy A + B
1. Franciszek Koprowski, Marek Dębicki, Maciej Książek
2. Karolina Borowiecka, Daria Kropacz, Wiktoria Krupa

Grupy C + D
3m. Oskar Sługocki, Michał Czaszyński, Aleksander Mańka
4m. Alicja Cichocka, Natalia Runowska, Klementyna Tatarska

EN – BU
Grupy A+B
2m. Marek Dębicki, Maciej Książek

Grupy C+D
2m. Oskar Sługocki / Michał Czaszyński
1999 – 2000
Kata Indywidualne
2m. Kacper Mitoraj
Kumite Indywidualne
2m. Dilmurod Rashidow
3m. Kacper Mitoraj
Fukugo
2m. Kacper Mitoraj

1997 – 1998
Kata indywidualne
1. Angelika Kukla
2. Maja Tylenda
Kumite indywidualne
1. Maja Tylenda
Fukugo
1. Maja Tylenda

1994 – 1996
Kata Indywidualne
1. Michał Jędrasik
Kumite indywidualne
2m. Michał Jędrasik
Ko-go Kumite
3m. Michał Jędrasik
Fukugo
2m. Michał Jędrasik

XIV Puchar Polski Dzieci
30-31 maja 2014 r. Warszawa

2003, 2004, 3-1 kyu – 3 miejsce – Oskar Sługocki

Dodatkowo, prawie wszyscy nasi zawodnicy i drużyny zakwalifikowali się do najlepszych ósemek ,we wszystkich kategoriach i konkurencjach. W zawodach wzięło udział ponad 800 dzieci z całej Polski.

 

2013
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Piastowie

13-14 kwietnia 2013
1m. Kata ind. 2005 i mł dz. – Daria Kropacz
2m. Kata ind. 2005 i mł chł – Sebastian Stępień
3m. Kata ind. 2003-04 do 7 kyu – Michał Strojny
2m. Kata ind. 2003-04 6-4 kyu – Michał Czaszyński
2m. Kata ind. 2003-04 6-4 kyu dz. – Alicja Cichocka
3m. Kata ind. 2000-02 do 7 kyu – Michalina Florjańska
1m. Kata ind 97-99 dz. – Angelika Kukla
2m. Kata ind 97-99 dz. – Natalia Michalak
1m. Fuku-go 97-99 dz. – Natalia Michalak
2m. Fuku-go 97-99 dz. – Angelika Kukla
2m. Kumite 97-99 dz. – Maja Tylenda
3m. Kumite 97-99 dz. – Natalia Michalak
3m. Fuku-go 93-96 – Mateusz Przystupa
1m. Kumite drużynowe – M. Przystupa, M. Targowski, M. Jędrasik, J. Urbiak
2m. Kata team 2003 i mł – O. Sługocki, S. Gruca, M. Czaszyński
2m. En-bu 2003 i mł – O. Sługocki, A. Cichocka
3m. En-bu 2003 i mł – O. Sługocki, S. Gruca

 

XIII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym
14-16 czerwca 2013 r., Lublin

Kata drużynowe (ur. 2004 i później) – 2m. – Michał Czaszyński, Oskar Sługocki, Sebastian Gruca
Kata indywidualne dziewcząt (ur. 2000-2001, 6-4 kyu) – 3m. Klementyna Tatarska

Warszawska Olimpiada Młodzieży
24.11.2013 r.
2006 i młodsi

do 7 kyu
2m. – Maciej Książek
4m. – Marek Dębicki
8-16 m – Karolina Borowiecka

Od 6 kyu

  1. Karol Runowski
  2. Stanisław Piątek

2004-2005

Do 7 kyu
Miejsca 8-16 Adam Ciecieląg, Szymon Gliński,

Od 6 kyu

  1. Helena Mroczkowska
  2. Aleksander Mańka
  3. Daria Kopacz
  4. Alicja Cichocka

8-16m – Oskar Sługocki, Mateusz Kukla, Michał Strojny

 

2002-2003

Do 7 kyu
3m. Łukasz Drandijski

Od 6 kyu

  1. Michalina Floriańska

8-16m. Natalia Runowska, Michał Świerczyński, Michał Pszczółkowski, Maksymilian Kosiek, Mikołaj Stasiak, Kacper Środowski

 

2000-2001

Do 7 kyu
1m. Rashidow Dilmurod

Od 6 kyu
1m. Kacper Mitoraj
6m. Adam Kurek

Drużyny Kata:

2m. – Oskar Sługocki, Aleksander Mańka, Michał Strojny
4m. – Natalia Runowska, Klementyna Tatarska, Michalina Floriańska

Drużyny En-bu:
2m. – Aleksander Mańka, Oskar Sługocki
3m.– Daria Kropacz, Aleksander Mańka
3m. – Klementyna Tatarska, Kacper Mitoraj

 

Juniorki (1996-1997)

Kata:
1m. Angelika Kukla
2m. Maja Tylenda

Kumite:
2m. Maja Tylenda
4m. Angelika Kukla

Fukugo:
3m. Maja Tylenda
5m. Angelika Kukla

2012
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
21-22 KWIETNIA 2012, PRUSZKÓW
Dzieci i młodzież

Kata ind. 2005 i mł
1m. Daria Kropacz
1m. Stanisław Piątek
2m. Kacper Smolarek
4m. Grzegorz Fogel

Kata ind 2003-04 do 7 kyu
2m. Zuzanna Majek
3m. Alicja Cichocka
2m. Oskar Sługocki
3m. Michał Czaszyński

Kata ind 2000-2002 do 7 yku
4m. Michalina Florjańska
4m. Michał Strzelecki

Kata ind 2000-2002 6-1 kyu
1m. Natalia Dabińska

Kata ind 2000-2002 3-1 kyu
4m. Wiktor Kaczor

Kata drużynowe 2003 i mł
1m. – A. Cichocka, Z. Majek, H.Mroczkowska
2m. – S. Gruca, M. Rawiak, O. Sługocki
3m. – M. Czaszyński, A. Mańka, O. Urzycki

Kata drużynowe 2000-02
4m. – W. Kaczor, M. Kalmus, M. Maślak

Juniorzy młodsi (1997-99)

Kata ind.
1m. N. Michalak
2m. A. Kukla

Kogo kumite
3m. A. Kukla
3m. M. Tylenda

Fuku-go
1m. Natalia Michalak
2m. Angelika Kukla

Juniorzy (1994-96)

Kata
2m. A. Kowalczyk

Kogo Kumite
3m. A. Kowalczyk

Fuku-go
2m. A. Kowalczyk

XII Puchar Polski Dzieci

26-27.05.2012, Płock:
2m – Kata ind. – Daria Kropacz
2m – En-bu – Oskar Sługocki, Mateusz Rawiak
3m – En-bu – Oskar Sługocki, Alicja Cichocka

 

Mistrzostwa Warszawy i Warszawska Olimpiada Młodzieży

21.10.2012, Wesoła
1m. Kata ind. 2005 i mł dz. – Daria Kropacz
2m. Kata ind. 2005 i mł chł – Sebastian Stępień
3m. Kata ind. 2003-04 do 7 kyu – Michał Strojny
2m. Kata ind. 2003-04 6-4 kyu – Michał Czaszyński\
2m. Kata ind. 2003-04 6-4 kyu dz. – Alicja Cichocka
3m. Kata ind. 2000-02 do 7 kyu – Michalina Florjańska
1m. Kata ind 97-99 dz. – Angelika Kukla
2m. Kata ind 97-99 dz. – Natalia Michalak
1m. Fuku-go 97-99 dz. – Natalia Michalak
2m. Fuku-go 97-99 dz. – Angelika Kukla
2m. Kumite 97-99 dz. – Maja Tylenda
3m. Kumite 97-99 dz. – Natalia Michalak
3m. Fuku-go 93-96 – Mateusz Przystupa
1m. Kumite drużynowe – M. Przystupa, M. Targowski, M. Jędrasik, J. Urbiak
2m. Kata team 2003 i mł – O. Sługocki, S. Gruca, M. Czaszyński
2m. En-bu 2003 i mł – O. Sługocki, A. Cichocka
3m. En-bu 2003 i mł – O. Sługocki, S. Gruca

 

Turniej Mikołajkowy – Ecco Mikołajki
1 grudnia 2012, Pruszków

1m. Kata ind. 2005 i mł dziewczyn – Daria Kropacz
1m. Kata ind. 2005 i chłopców – Stanisław Piątek
2m. Kata ind. 2005 i mł chł – Sebastian Stępień
2m. Kata ind. 2003-04 do 7 kyu dz. – Natalia Runowska
2m. Kata ind. 2003-04 6-4 kyu chł. – Aleksander Mańka
3m. Kata ind. 2003-04 6-4 kyu chł. – Michał Czaszyński
1m. Kata ind. 2000-02 do 7 kyu – Hanna Sapierzyńska
3m. Fuku-go 1993-96 chłopców – Michał Jędrasik
2m. Kata indywidualne Senior Plus – Piotr Prymas

Startowali też Maja Prymas (Turniej pierwszego Kroku), Igor Rędziak, Karol Runowski (2005 i mł Kata), Maksymilian Kosiek (2000-02 Kata), Krzysztof Runowski i Sławomir Stępień (Senior Plus, Kata).

2011
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
HALINÓW, 16.04.2011

2004 i mł Kata ind dz.
1m. Z. Majek
2m. A. Czerwonka

2002 – 03 Kata ind
od 6 kyu 3m. Michał Maślak i Mateusz Górski
do 7 kyu 3m. – Maksymilian Kosiek

1999-01 od 6 kyu
1m. Natalia Dabińska

Juniorzy mł.

Kata
3m. N. Michalak
4m. M. Tylenda

Kumite
3m. N. Michalak

Fuku-go
2m. A. Kukla
3m. M. Tylenda i N. Michalak

Juniorzy

Kata, Kumite, Fuku-go
2m. x3 – Aleksandra Kowalczyk

En-bu
2m. 2002 i mł. – M. Rawiak, M. Maślak
2m. 1999 i mł – N. Dabińska, D. Gambrych
3m. 2002 i mł. – M. Raczyński, M. Kalmus
4m. 1999 i mł – Z. Majek, M. Kalmus

Kata drużynowe
2m. 2002 i mł chł.– M. Rawiak, M. Maślak, M. Raczyński
3m. 2002 i mł chł.– S. Gruca, O. Gryc, K. Jamiński
3m. 2002 i mł chł.– A. Mańka, F. Markiewicz, O. Urzycki
2m. 2002 i mł dz. – Z. Majek, D. Misiak, A. Czerwonka
3m. 1999-2001 dz. – N. Dabińska, P. Kociszewska, J. Głogowska

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
20-22.05.2011, Wrocław

6m. Fuku-go – Angelika Kukla
8m. Kata team dz. – A. Kukla, N. Michalak, M. Tylenda
8m. En-bu – N. Michalak, R. Skrzypiński

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
28.05 Lublin

1m. Kata ind 3-1 kyu – Natalia Dabińska
4m. Kata ind 3-1 kyu – Wiktor Kaczor

XI Puchar Polski Dzieci
11-12.06 Gdynia

2m. Kata ind 2004 i mł – Zuzanna Majek
3m. Kata team chł 2002 i mł – M. Maślak, M. Rawiak, M. Kalmus
4m. En-bu 2002 i mł – Z. Majek, M. Kalmus
1m. En-bu 2002 i mł – M. Maślak, M. Rawiak
4m. En-bu 1999/2001 – N. Dabińska, D. Gambrych
1m. Kata ind 1999/2001 – N. Dabińska

I Puchar Europy Dzieci
23-25.09.2011 Lublin

2m. Kata ind. 2004 i mł 9-7 kyu- Zuzanna Majek
3m. En-bu 2002 i mł – Z. Majek, M. Kalmus
4m. En-bu 2002 i mł – M. Maślak, M. Rawiak
3m. En-bu 99-2001 – N. Dabińska, D. Gambrych

Mistrzostwa Warszawy i Warszawska Olimpiada Młodzieży
22.10, Wesoła

Startowało 48 zawodników, którzy zdobyli 137 punktów, co dało nam 3ci wynik zawodów i 57 miejsce w klasyfikacji wszystkich klubów i dyscyplin sportowych województwa mazowieckiego.

Miejsca sklasyfikowane:

Juniorzy:

Kata ind.
2m. Aleksandra Kowalczyk
6m. Michał Jędrasik
8m. Mateusz Przystupa

Kumite ind.
2m. Aleksandra Kowalczyk
4m. Jakub Urbiak

Fuku-go
2m. Aleksandra Kowalczyk
3m. Mateusz Przystupa

Kumite drużynowe
3m. M. Przystupa, M. Jędrasik, J. Urbiak

Juniorzy mł.

Kata ind.
2m. A. Kukla
4m. M. Tylenda
6m. N. Michalak
8m. Rafał Skrzypiński

Kumite ind.
2m. N. Michalak
3m. M. Cieślak
4m. R. Skrzypiński
4m. A. Kukla
7m. M. Tylenda
8m. D. Dabiński

Fuku-go
2m. N. Michalak
4m. A. Kukla
5m. M. Tylenda
8m. R. Skrzypiński

Kumite drużynowe
4m. D. Przygoda, P. Olędzki, M. Cieślak

Młodzicy
2m. Kata ind od 6 kyu – N. Dabińska
4m. En-bu – Dabińska, A. Kurek
8m. Kurek, K. Mitoraj

Dzieci

Kata ind.
1m. Z. Majek
2m. J. Wojciechowski
4m. N. Sokulska, D. Czaban
6-12m. M. Stasiak, P. Górska, O. Sługocki, M. Gaszewski, N. Lalik, A. Mańka, J. Majek, K. Brzeziński, M. Burdaś, J. Prusak, K. Fogel, M. Kalmus, M. Górski, M. Maślak, M. Kosiek, B. Brzeziński

Kata drużynowe:
4m. Z. Majek, N. Sokulska, D. Czaban
6m. J. Majek, J. Prusak, M. Burdaś

En-bu
2m. Z. Majek, M. Kalmus
3m. J. Majek, K. Brzeziński
5m. N. Sokulska, J. Majek
6m. M. Kalmus, M. Górski

Klubowy Turniej Mikołajkowy
3.12, Warszawa Ursynów

W zawodach wzięło udział 167 zawodników w 12 kategoriach

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni paczkami i dyplomami, a dodatkowo zwycięzcy swoich grup otrzymali nagrody rzeczowe oraz medale.

2010
Warszawska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Warszawy
20.03, Pruszków

Juniorzy mł.
1m. Kata ind. dz. – A. Kowalczyk
4m. Kata ind. dz. – Karolina Mościńska
7m. Kata ind. chł. – Mateusz Przystupa
8m. Kata ind. chł. – Jakub Prymas

Kumite ind.
3m. A. Kowalczyk
6m. K. Mościńska
6m. M. Przystupa

Fuku-go
2m. A. Kowalczyk
4m. K. Mościńska
6m. M. Przystupa

Młodzicy – Kata ind.

Do 7kyu
1m. Emilia Kurek
2m. Joanna Głogowska
3m. Joanna Laskowiecka

6kyu i wyższe
1m. N. Michalak
2m. A. Kukla
4m. R. Skrzypiński

Młodzicy – Kata drużynowe
1m. – N. Michalak, A. Kukla, M. Tylenda
3m. – S. Sitek, R. Skrzypiński, D. Górnicki
4m. – E. Kurek, J. Głogowska, J. Laskowiecka
4m. – D. Dudek, D. Dabiński, Sz. Bramowicz

Młodzicy – En-bu
1m. – N. Michalak, D. Gambrych
2m. A. Kukla, R. Skrzypiński

Dzieci do 7 kyu
1m. – Marta Prymas
2m. – Michał Maślak
3m. – Stanisław Świtała, Szymon Prymas
5m. – Wojciech Janaszka, Zuzanna Molak, Szymon Wiśniewski
6m. – M. Raczyński
7m. – M. Rawiak, I. Sobolewska
9m. – P. Górska, J. Porzycki, Z. Nikiel, M. Górski, M. Stasiak, I. Gerc, K. Chybowski, M. Kalmus, G. Molak, J. Skrzypek

Dzieci od 6 kyu
1m . – Natalia Dabińska
6m. – J. Leszczyński
7m. – I. Gąciarek
9m. – W. Kaczor, J. Sapalski, P. Sędrowski

X Puchar Polski Dzieci
18/19.06, Włocławek

3m kata team 1997-99 – M. Tylenda, N. Michalak, A. Kukla

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
25.09 Grodzisk Mazowiecki

2m. Kata ind 3-1 kyu – Natalia Michalak
3m. Kata ind 3-1 kyu – Angelika Kukla

Klubowy Turniej Gwiazdkowy
18.12, Piaseczno

Wystartowało 102 zawodników w 8 kategoriach

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni paczkami i dyplomami, a dodatkowo zwycięzcy swoich grup otrzymali nagrody rzeczowe oraz medale.

2009

V Ogólnopolskie Mistrzostwa Warszawy
22 marca 2009r., Warszawa

 

12 medali, w tym 4x 1m; 3x 2m; 5x 3m

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego
29 marca 2009 r., Warszawa

14 miejsc medalowych, w tym 2x 1m; 9x 3m; 3x 4m

Mistrzostwa Warszawy i Warszawska Olimpiada Młodzieży
16 maja 2009 r.

17 miejsc medalowych, w tym 6x 1m; 8x 2m, 1x 3m, 2x 4m

 

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
23-24.05, Lublin

3m. Kata team – O. Kowalczyk, S. Paczuska, W. Paczuska
8m. En-bu – Filip Łyczek, Mateusz Przystupa

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
27.09 Tomaszów Lubelski

4m. Kata ind 9-7 kyu – Emilia Kurek
4m. Kata ind 9-7 kyu – Maciej Strzałkowski
4m. Kata ind 6-4 kyu – Angelika Kukla

 

IX Puchar Polski Dzieci
21-22.11, Łódź

2m. Kata 2001 i mł 6-4 kyu – W. Kaczor
1m. En-bu 1999 i mł – N. Dabińska, D. Gambrych
1m. Kata ind 6-4 kyu, 1999-2000 – N. Dabińska
2m. Kata ind 96-98 do 7 kyu – Maciej Strzałkowski

 

2008
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
28.09 Zamość

1m. Kata ind 9-7 kyu – Daniel Pieńkowski
3m. Kata ind 9-7 kyu – M. Strzałkowski
1m. Kata ind 9-7 kyu – Natalia Michalak
3m. Kata ind 6-4 kyu – Weronika Paczuska
4m. Kata ind 6-4 kyu – Suza Paczuska
1m. Kata ind 3-1 kyu – A. Kowalczyk

 

VIII Puchar Polski Dzieci

17-18.10 Włocławek

2m. Kata ind 1999 i mł, 6-4 kyu – Natalia Dabińska
1m. En-bu 1999 i mł. – N. Dabińska, Zbigniew Błaszkowski
3m. Kata ind. 97-98 do 7 kyu – Natalia Michalak
3m, Kata ind 95-96 do 7 kyu – Daniel Pieńkowski
2m. Kata ind 95-96 3-1 kyu – Aleksandra Kowalczyk

 

2007
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
22.09 Pruszków

3m. Kata ind. – A. Kowalczyk
3m. Kata ind. – J. Sienkiewicz
2m. Kata team – A. Kowalczyk, S. Paczuska, W. Paczuska
2m. En-bu – J. Sienkiewicz, M. Przystupa
4m. En-bu – J. Sienkiewicz, A. Kowalczyk

 

VII Puchar Polski Dzieci
27-28.10, Rzeszów

1m. Kata ind 98 i mł 6-4 kyu – Z. Błaszkowski
3m. Kata ind 98 i mł 6-4 kyu – Jan Świderski
1m. Kata ind 98 i mł do 7 kyu – N. Dabińska
4m. Kata team 98 i mł – J. Świderski, Jerzy Błaszkowski, Sebastian Sitek
2m. En-bu 98 i mł – J. Świderski, J. Błaszkowski
3m. Kata ind 94-95 do 7 kyu – Suza Paczuska i Weronika Paczuska

2006
VI Puchar Polski Dzieci
28-29.10 Wrocław

3 m. Kata ind 93-94 3-1kyu – Jacek Sienkiewicz