O nas

Mazowieckie Stowarzyszenie Karate Tradycyjnego „Ai-Do” to organizacja istniejąca od 2006 roku. Prowadzimy aktywności na terenie Warszawy Południowej (Mokotów, Sadyba, Ursynów) oraz gmin Piaseczno, Lesznowola, Góra Kalwaria.
MSKT Ai-Do Jest sukcesorem działalności klubu MSKT „Kime”, w ramach którego, instruktor Michał Ordowski prowadził zajęcia Karate na tych terenach od 1998 roku.

Akademia Karate Tradycyjnego Piaseczno i UKS Karate Tradycyjnego Lesznowola zostały utworzone przez członków MSKT Ai-Do zamieszkujących gminy Piaseczno i Lesznowola w 2010 r. w celu lepszej identyfikacji naszych członków ze swoim regionem i regionu z naszymi klubami i członkami.

Obecnie zrzeszamy ponad 400 członków z 14 szkół i 8 przedszkoli. Od 2014r. posiadamy też własną salę treningową Dojo Lesznowola.

Zajęcia prowadzą dyplomowani i wykwalifikowani instruktorzy. Zapraszamy też szereg światowej sławy instruktorów na seminaria oraz obozy.

Posiadamy wielu utalentowanych wychowanków, którzy coraz częściej stają na najwyższych szczeblach podium zarówno w turniejach krajowych jak i międzynarodowych.
Nasi zawodnicy zdobyli łącznie ponad 400 medali i 100 pucharów, wiele z nich to trofea za najwyższe miejsca. Więcej o sukcesach w dziale osiągnięcia.

Ważnym elementem naszej działalności są obozy, zarówno sportowe jak i rekreacyjne. Staramy się, by osoby czynnie zaangażowane w działalność stowarzyszenia zapraszały do aktywności również swoje całe rodziny, co z pewnością odzwierciedlają liczby uczestników w corocznych obozach rodzinnych- letnich i zimowych.

Organizujemy też turnieje, seminaria, egzaminy na stopnie karate, imprezy klubowe, wyjazdy na wydarzenia Karate w Polsce i na Świecie i wiele innych.

Zapraszamy do treningów wszystkich, bez względu na wiek, płeć, narodowość czy stopień sprawności fizycznej. Nasze zajęcia są dostępne dla wszystkich chętnych.